اتومبيل کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری

اتومبيل: کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری سریال امنیت مجموعه سریالی تبریزی

از مردم آبادان و خرمشهر عذرخواهی می‌کنم / معاون وزیر نیرو

معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه در حال حاضر ۳۴ میلیون نفر در سطح کشور در شهرها و روستاها با تنش آبی مواجه هستند، گفت: با..

ادامه مطلب

افشانی انتصابات قومی را نژادپرستانه می‌داند/ ورود تیم تازه به شهرداری باید به

ساختار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا از بین بردن کردن معاونت‌ها و شرکت های وابسته ..

ادامه مطلب

شرایط پیکرها، علت طولانی شدن شناسایی هویت ، نتایج مصاحبه با خدمه کریستال محرمانه است

معاون شرکت بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مصاحبه با خدمه کشتی فله بر کریستال به اتمام رسید، گفت: نتیجه های مصاحبه محرمانه است.  نتایج مصاحب..

ادامه مطلب

گزارش نجفی از عملکرد سالهای گذشته شهرداری قریب به واقعیت است/ بارها گفتند ولی

رحمت الله حافظی، عضو سابق شورای شهر تهران، در توییتی نوشت: «گزارش نجفی از عملکرد سالهای گذشته شهرداری قریب به واقعیت هست، بارها تعداد معدودی از اعضای شورای قب..

ادامه مطلب

جیره‌بندی آب کشاورزی قطعی است ، ذخیره برف در کشور صفر است

به علت محدودیت منابع آب میزان خروجی آب از سدها جهت کشاورزی قطعاً جیره بندی خواهد شد به اندازه ای که تأمین آب شرب به خطر نیفتد و بتوانیم آب کشاورزی را ..

ادامه مطلب

تهرانی ها کوچ می کنند

از سال ٩٠ تا ٩٥ تعداد ٣٥٠ هزار و ٦٣٢ نفر از پایتخت کشور عزیزمان ایران به استان های دیگر مهاجرت کرده اند زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران واکنش‌ها مشتریان با..

ادامه مطلب

130 هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج / سلطانی‌فر اعلام کرد

وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت یازدهم حجم پرداخت وام ازدواج جوانان 3.5 برابر شده است است.  سلطانی فر اعلام کرد: 130 هزار نفر در صف د..

ادامه مطلب