اتومبيل کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری

اتومبيل: کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری سریال امنیت مجموعه سریالی تبریزی

گت بلاگز اخبار اجتماعی افشانی انتصابات قومی را نژادپرستانه می‌داند/ ورود تیم تازه به شهرداری باید به

ساختار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا از بین بردن کردن معاونت‌ها و شرکت های وابسته بای

افشانی انتصابات قومی را نژادپرستانه می‌داند/ ورود تیم تازه به شهرداری باید به

عضو شورای شهر: افشانی انتصابات قومی را نژادپرستانه می داند/ ورود تیم تازه به شهرداری باید به تایید شورا برسد

عبارات مهم : ایران

ساختار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا از بین بردن کردن معاونت ها و شرکت های وابسته باید به تصویب شورای شهر برسد.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه هر گونه تغییری در ساختار شهرداری مصوبه شورا را می خواهد در رابطه با انتصابات آینده افشانی گفت: طبیعی است هر مدیری با خود تیمی از افراد معتمد را بیاورد.

مجید فراهانی، عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایلنا که بعد شهردار شدن افشانی آیا باید شاهد تغییرات در ساختار و معاونان شهرداری باشیم، گفت: ساختار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا از بین بردن کردن معاونت ها و شرکت های وابسته باید به تصویب شورای شهر برسد.

افشانی انتصابات قومی را نژادپرستانه می‌داند/ ورود تیم تازه به شهرداری باید به

وی ادامه داد: هنوز هیچ گونه صحبتی در زمینه عوض کردن ساختار یا آینده معاونان شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه کم یا افزوده شدن هر سلسله مراتب در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به تایید شورای شهر برسد، در رابطه با انتصابات شهردار تازه افزود: با این حال طبیعتاً هر مدیری در جایی منصوب می شود، همراه خود تیم معتمدش وارد مجموعه می کند تا بتواند با آن ها کار کند و افشانی هم از این مسأله مبرا نیست.

ساختار شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا از بین بردن کردن معاونت‌ها و شرکت های وابسته بای

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به بیانات یکی از اعضا که در صحن علنی که گفته بود، امیدواریم با روی کار آمدن ایشان شاهد شهرداری تک لهجه ای نباشیم و افرادی از یک قومیت خاص در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران منصوب نشوند، ادامه داد: آقای افشانی به درستی به بیانات این عضو شورا پاسخ داد و اذعان کرد اگر قرار باشد فقط بر اساس قومیت گزینش کنم، اقدامی بسیار ناپسند و نژادپرستانه خواهد بود. شهردار بی شک این رویکرد را نخواهد داشت و در جلسات شخصی و عمومی مدام روی آن تاکید کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | انتصابات | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz