اتومبيل کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری

اتومبيل: کمال تبریزی صداوسیما یادداشت بختیاری سریال امنیت مجموعه سریالی تبریزی

گت بلاگز اخبار حوادث او النگویم را دزدیده بود و بعد نمی داد ، قتل زن میانسال به وسیله زن همسایه/ قاتل

شامگاه پنجشنبه 14 تیر مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. با گزارش این ماجرا بلافاصله مأموران پلیس استان همدان وارد عمل شدند و با حضور

قتل زن میانسال به وسیله زن همسایه/قاتل:او النگویم را دزدیده بود و بعد نمی داد

عبارات مهم : همدان

شامگاه پنجشنبه 14 تیر مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. با گزارش این ماجرا بلافاصله مأموران پلیس استان همدان وارد عمل شدند و با حضور در یکی از روستاهای توابع بخش قهاوند به تحقیق در این رابطه پرداختند.

به گزارش ایران؛کارآگاهان در نخستین گام به تحقیق از فرزندان زن 55 ساله به نام فرزانه پرداختند. آنها در تحقیقات گفتند: مادرمان حدود ساعت 6 بعد از ظهر از منزل خارج شد و به ما گفت به منزل همسایه مان به نام شهناز می رود. ساعتی از رفتن مادرمان گذشته بود که پدربزرگم به منزل آمد و سراغ مادرم را گرفت. به او گفتیم که منزل شهناز است و از آنجایی که مدت طولانی بود که مادرم به آنجا رفته بود پدربزرگم از ما خواست به دنبال مادرم برویم. ولی زمانی که به منزل شهناز رفتیم و سراغ مادرم را گرفتیم او گفت مادرم آنجا نیست. چند بار دیگر هم به منزل اش سر زدیم ولی فایده نداشت. من مطمئنم که مادرم به منزل او رفته هست، اگر می خواست جای دیگری برود به ما می گفت.

با توجه به بیانات فرزندان زن میانسال، کارآگاهان پلیس همدان به سراغ شهناز رفتند. مأموران که با تناقض گویی های او رو به رو بودند، با هماهنگی های قضایی وارد منزل این زن 35 ساله شدند و در یکی از اتاق ها جسد زن همسایه را در حالی پیدا کردند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

او النگویم را دزدیده بود و بعد نمی داد ، قتل زن میانسال به وسیله زن همسایه/ قاتل

زن جوان که چاره ای جز اعتراف نداشت، گفت: فرزانه مدام به منزل ما می آمد و از من وسایل منزل ام را قرض می گرفت و دیگر بعد نمی داد. از دست کارهایش خسته شده است بودم و نمی دانستم چکار کنم. چند بار به او تذکر دادم ولی فایده ای نداشت تا اینکه چندوقت قبل فرزانه به منزل ما آمد و النگوی طلای مرا دزدید. من که متوجه این ماجرا شدم از او خواستم النگویم را برگرداند، ولی او هر بار بهانه می آورد. نمی دانستم چکار کنم اگر شوهرم از این ماجرا با خبر می شد جهت من مسئله پیش می آمد. سر همین مباحث بود که باهم درگیر شدیم و او را به قتل رساندم. تصمیم داشتم هوا که تاریک شد، جسد را از منزل خارج کنم که موفق نشدم.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در تحقیقات صورت گرفته چهار نفر دیگر نیز بازداشت شده است اند ولی در ادامه بررسی ها دو نفر از آنان آزاد شدند.

شامگاه پنجشنبه 14 تیر مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. با گزارش این ماجرا بلافاصله مأموران پلیس استان همدان وارد عمل شدند و با حضور

این زن بعد از به قتل رساندن زن همسایه، عنوان را به برادر شوهرش اطلاع داده و شواهد گویای این بود که آنها منتظر تاریک شدن هوا جهت جابه جایی جسد بودند.

سرهنگ رضا زارعی ادامه داد: تحقیقات جهت یافتن انگیزه واقعی این جنایت ادامه دارد.

او النگویم را دزدیده بود و بعد نمی داد ، قتل زن میانسال به وسیله زن همسایه/ قاتل

واژه های کلیدی: همدان | تحقیقات | میانسال | میانسالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz